26May 2015

Kompozit deck ve ahşap deck temizleme Bahçenizdeki doğal ahşap, teak mobilyaların ve kompozit decklerin ilk günkü gibi görünmesini ister misiniz?

kompozit-deck-ve-ahsap-deck-temizleme

kompozit-deck-ve-ahsap-deck-temizleme

Yüksekkalite Ahşap  Teak ve Kompozit Deck bakım ürünlerimiz ve Ahşap kompozit koruma konusundaki tecrübemiz kirlenmiş ve eski görünen bahçe mobilyalarını, ahşap masalar, sandalyeleri, kamelya ve pergolaları, Plastik Ahşap Deck  Teak havuz decklerini ve tüm diğer ahşap döşemeleri hızlı ve güvenli bir şekilde ve sağlığınıza kesinlikli zarar vermeden temizliyoruz. Üstelik sistre zımpara yapmadan ve ahşabın dokusuna zarar vermeden!

Teak ağacı suya, neme iklim koşuluna karşı dayanımı nedeni ile bahçe mobilyalarınızda, havuz deklerinizde ve iskele kaplamalarınızda tercih edilen malzemedir. Teak ağacı her türlü hava koşullarına dayanır; ancak güneş ışıgına maruz kalması zaman içerisinde doğal rengini yitirir ve eski mat gri bir görünüm çıkar ortaya. Renk değişimi Decklerinizin ve ahşaplarınızın yıprandığı düşünmeyiniz, kullanıcılarımızın beğenisine göre yüzey temizlenmeden bakım yaptırabilirsiniz. tozlanmadan dolayı kirlenen teak yüzeyleri tekrar doğal rengini kazandırmak için teak yağıyla yağlamadan önce ahşabın ham dokusuna zarar vermeden özel temizleyiciler kullanarak sorunları gidermekteyiz. Teak mobilyalarınızın yeni görünmesini sağlamak, korumak ve ömrünü uzatmak için yaz sezonu başlarında mutlaka bakımlarının yapılması gerektiğini unutmayınız.

Özellikle dış mekanda kullanmış olduğunuz mobilyalarınız, yaz kış dışarıda olması sebebi ile yağmur, kar, güneş derken toz toprak ile sürekli etkileşim halinde olmasından sebep çok çabuk eskimektedir. Kompozit deck ve ahşap deck temizleme, bakım ürünleri sayesinde ilk günkü kadar güzel ve doğal görünüm kazandırır, genelde bahçe mobilyaları uzun kullanım mantısı ile alım yapılır ve iyi ağaçlar tercih edilir. Kullanımına başlandıktan sonra yılda en az iki kez bakım yapılıyor, bu bakım sistreleme ile yapılmaktadır, sistreleme yapılan bir mobilya 200, 300 kimi yerlerde 500 mikron kalınlığa kadar çıkar, maalesef her sistrelemede ağaçın dokunundan ve kalınlığından yok edilerek yapılmaktadır bu işlemler.

Kompozit deck ve ahşap deck temizleme kimyasallarında sadece yıkama ile ağaçın dokusunu yok etmeden ilk günkü kadar doğal hale gitermekteyiz. Böylelikle severek aldığınız mobilyalarınıza veya decklerinize uzun yıllar kullanım sunarak hem doğayı hemde siz müşterilerimizi korumuş oluyoruz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir