Deck Saksılar

Kompzit Deck Saksılar

Farklı ölçü ve ebatlarıda imalatını yaptığımız Kompozit Deck Saksılar uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. İstek ve talepleriniz doğrultusunda en, boy, yüksekliklerini kendiniz belirleyebilirsiniz, iç kısımda kalan konstrüksiyon metal profil, galvaniz profil ve taleplerinize göre paslanmazdan imal edilmektedir, dış kısım uzun yıllar sudan, sıcaktan, soğuktan etkilenmeyen %60 Ahşap %40 Plastikten homojen bir prosesten geçerek üretilen Kompozit Ahşap Deck ile kaplanarak mükemmel saksılar üretmekteyiz. İç kısıma galvaniz havuz yaparak, mini bitkiler, büyük bitkilere kadar sipariş edebilirsiniz. Ahşap Saksılar ve Plastik saksılar gibi sudan etkilenip çürümez , güneş ışığına, sıcağa maruz kalarak genleşme ve koku yapmaz. Farkı boy, ebat, dört alternatif renk, boy minimum 50 cm olmak üzere istediğiniz kadar uzunlukta ve yükseklikte üretim yapılmaktadır, Plastik Ahşap Deck Saksılar için firmamız 10 yıl garanti vermektedir. ister sabit isterseniz Deck Saksılar ile tekerlekli olarakta sipariş edebilirsiniz.

Çeşitli ebat ve boylarda imalatı yapılan Kompozit Ahşap Deck saksılar, talebinize göre istenilen ebatlarda ve taşıyacağı yük kapasitesine göre imalatını yapmaktayız. Deck Saksılar genel olarak iç kısımları metal konstrüksiyondan yapmaktayız ve iç kısım toprak dolan bölüm galvanizli sac, 200 mikron kalınlığında naylon, membran ve paslanmaz saç olarak imalatı yapılıp dış kısmı Kompozit Ahşap Deck ile kaplanıp kullanıma hazır hale gelmektedir. Talebinize göre Kompozit Deck Saksılıklar‘ a Dönerli Kilitli tekerlek takılarak hareketli hale getirilmektedir.

Konstrüksiyon kısmı tamamı kaynaklanarak sağlamlaştırılır. Kaynaklanan ek yerleri çürümelere karşı korumak için epoksi boya ile boyanır ve iç kısımların izolasyonu siz müşterilerimizin tercihine bırakılır. Minyatür bitkilerden tutun, zeytin ağacına kadar her türlü bitki ve ağaç dikebilir. Tekerlekleri sayesinde evinizin her hangi bir bölgesine taşıyabilirdiniz. En, boy ve yükseklikler muhteliftir, istediğiniz ölçüye göre imalatı yapılmaktadır.

Kompozit Ahşap Deck Saksılar Kullanım Alanları

Bitkili, bitkisiz, izolasyonlu, izolasyonsuz olarak sipariş verebilirsiniz. Evinizin içinde, bahçenizde, ofisinizde, terasınız da, restoranınızda, kafenizde, kış bahçenizde temiz ve görsel zenginlik yaratabilirsiniz. Deck saksıları balkon kenarlarına koyarak su geçirmez özelliği ile uzun yıllar deformasyona uğramadan bitkilerinizi muhafaza ve koruma altına alabilir aynı zamanda balkonlarınız da yada kullandığınız her alanda kötü görüntülerle karşılaşmazsınız.Ürünlerimizin Garanti Süresi 15 Yıldır.

Kompozit Deck Uygulama Resimleri

 

Deck Saksı Üretim Resimleri

Ayrıca Kompozit Deck Fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ahşap ile Komposit Deck Saksı Arasındaki Farklar